Iedere week maak ik een overzicht van de afgelopen week. Wil je weten hoeveel stappen ik gezet heb of wat ik deze week gedaan heb? Lees dan snel verder.
♥ Afgelopen week in eten
We aten onder andere boerenkoolstamppot, doperwten, verse boontjes en bloemkool. Gisteren bestelden we een pizza, en hij was heerlijk.
♥ Afgelopen week in dagelijkse dingen
Ik was veel aan het werk, en de avonden waren eigenlijk vooral gevuld met Netflix, boeken en ik haalde weer een keer een legpuzzel tevoorschijn.
Ik maakte heerlijke lunchwandelingen, behaalde de min tien kilo en het leeuwenkopje wat ik voor de hondjes had besteld kwam binnen. Ik ben helemaal niet van het aankleden van honden, tenzij het functioneel is. Maar Lief bleef roepen dat Macho een welpenkopje heeft, dus ik kon het niet laten voor die twee of drie euro.
Verder heb ik vooral veel hondenfoto’s en weinig interessante andere foto’s. Zijn ze niet schattig samen?
♥ Afgelopen week in stappen
51.834
♥ Afgelopen week las ik
Ik las ‘Dit is een goede gids’ uit, las verder in ‘De weddenschap’ en maakte een begin in ‘Fire and fury’.
♥ Afgelopen week in sport
Een lekker rondje hardlopen, veel lunchwandelingen en het happy new you schema.
♥ Afgelopen week schreef ik
Ik schreef een recensie over ‘Dit is een goede gids’, deelde een dankbaarheidslijstje, ik deelde wat ik onlangs op Netflix zag, maakte lekkere aardappelkoekjes en bereikte een mooie mijlpaal.
Hoe was jouw week?
Leuk om te zien wat je gedaan hebt! -10 kg zo goed!!! En dat leeuwtje haha!
LikeLike
Die leeuwenkop hebben we ook: staat leuk zowel bij onze Chi als bij onze rode kater! Hij staat Macho ook heel leuk, de kleine Simba.
LikeLike
Oh wij bestelde vorige week vrijdag ook pizza, zo lekker! Bij New York pizza.
LikeLike
Wat lief, de hondjes toch, en ja soms moet het kunnen, hahahaha Wat goed, 10 kg kwijt!
X
LikeLike