Recept | Gnocchi met champignons en blauwe kaas

Als ik alleen moet eten ga ik graag experimenteren met dingen waar Lief niet zo gek op is. ik had zin in gnocchi en ik had nog een beetje blauwe kaas in huis, en daar kwam een verrassend lekkere combinatie uit.

img_4687

Ingrediënten (voor 2 grote of 3 kleinere eters)
500 gram gnocchi
250 gram champignons
5 tenen knoflook
1 grote ui
200 gram verse spinazie
1 eetlepel bloem
20 gram roomboter
scheut melk
peper en zout naar smaak
blauwe kaas naar smaak

Snijd de ui grof en bak deze aan in een beetje boter. Hak de knoflook fijn en snijd de champignons in grove stukken, en voeg deze toe aan de ui. Bak het mengsel tot het gaar is, en voeg de spinazie toe. Kook ondertussen de gnocchi, dit duurt ongeveer 3 minuten. Als ze drijven zijn ze gaar. Voeg de rest van de boter en de bloem toe aan het groentemengsel en roer tot de bloem is opgelost. Voeg een scheut melk toe en roer tot je een glad sausje hebt. Als het sausje te dik is moet er meer melk bij, dit doe ik een beetje op gevoel. Je kunt natuurlijk ook plantaardige boter en melk gebruiken.
Schep de gnocchi door het sausmengsel en breng het geheel op smaak met peper en zout. Schep de gewenste hoeveelheid op een bord en verkruimel de blauwe kaas erover. Eet smakelijk.

 

2 gedachtes over “Recept | Gnocchi met champignons en blauwe kaas

Klets gezellig mee

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.