Een tijdje terug vond ik na het sporten een klein kunstwerkje, een steen met een mooie stippentekening. Omdat ik het idee had dat er iets achter zat heb ik hem mee naar huis genomen om dat uit te zoeken.
Op de achterkant van de steen was iets geschreven, maar ik kon helaas niet meer lezen wat precies. ‘Lof’ of ‘tof’, en iets met ‘FB’, dat zou Facebook wel zijn dacht ik.
Ik vroeg het op Twitter, daar krijg je vaak nog wel antwoord op zoiets als iemand het weet. Zo kwam ik erachter dat er op Facebook verschillende groepen actief zijn met mensen die stenen beschilderen en ergens neerleggen. We kwamen erachter dat mijn steen uit de groep ‘Kei-tof’ kwam, en daar bleken inderdaad mensen uit mijn omgeving actief te zijn.
Het idee is dat je lekker creatief bezig kunt zijn en dit kunt delen om iemand anders een glimlach te bezorgen. Als je een steen vindt kun je die thuis een mooi plekje geven, of je mag hem verder laten reizen. Hartstikke leuk, en glimlachen moest ik zeker.
De steen ligt hier nog, maar ik denk dat ik de tekst op de achterkant er even opnieuw op zet en dat hij dan verder mag reizen. Ik ben lid geworden van de groep, misschien dat ik zelf ook nog wel een paar stenen ga laten zwerven, ik vind het een erg leuk idee. Je wordt er in ieder geval vrolijk van.
Heb jij al eens een steen gevonden?
Ik vind heel veel stenen, en neem ze eventueel mee, maar geen beschilderde, hahahaha wel een heel leuk idee, wat ik ooit ook had met mijn doeken… om zo nu en dan ergens een schilderwerk neer te leggen, dat heb ik wel gedaan met foto’s van mijn werken met fb erop etc. in treinen ooit. Daar is nooit wat uitgekomen trouwens.
X
LikeLike
Ik heb er nog nooit eentje gevonden, maar ik vind het idee erachter wel erg leuk.
LikeLike
Aha! Ja, een tijdje terug zagen wij zo’n beschilderd steentje liggen op een paaltje hier in de buurt. We dachten: misschien per ongeluk achtergelaten door een kindje. Dus we hebben hem laten liggen.
LikeLike