Ik heb mijn snijplotter inmiddels een tijdje, en ik heb er al een paar leuke dingen mee kunnen maken. Ik ben begonnen met wat belettering die we nog nodig hadden, dat is ook het eenvoudigst om mee te beginnen, maar intussen heb ik ook andere dingen gemaakt.
Deze leuke hondenpenningen maakte ik voor Nina en Macho, en iedere keer dat ik ze zie word ik er blij van.
(Even schaamteloze promotie: deze kun je kopen! Oke, deze niet natuurlijk, maar één met de naam van je eigen hond op de voorkant, en als je wil je telefoonnummer op de achterkant. Ik heb verschillende kleuren. Alleen als je hond bijvoorbeeld Madelief heet dan gaat het natuurlijk niet passen, ze zijn ongeveer 3 centimeter breed en 2 centimeter hoog)
Deze flesjes vind ik zo leuk! Er komt nog badschuim in, en dan kunnen ze weg als persoonlijk cadeautje. Vooral die rechtsonder was overigens wel echt priegelwerk.
Deze sticker maakte ik eigenlijk voor de aanhanger van Lief, maar ik vond hem zo leuk dat ik er ook één voor op mijn achterruit maakte. Gewoon omdat het kon.
En tot slot deze, één van mijn persoonlijke favorieten. Eigenlijk heel simpel, een tekst, een plaatje en een lijstje, maar juist omdat ik het cadeautje zo op de ontvangers had afgestemd was het extra leuk om deze te maken. Deze heeft inmiddels dan ook een mooi plekje bij zijn nieuwe eigenaren.
Welke vind jij het leukst?
Wat leuk en mooie is het…
LikeLike
Echt super jaloers! Echt leuke dingen heb je al gemaakt :-). Vooral die flessen!
LikeLike
Ik vind ze allemaal leuk!
X
LikeLike
Wat leuk inderdaad! Ik kende dit ding helemaal niet. Wat leuk dat je er zulke dingen mee kunt maken zeg.
LikeLike
Dit is zo onwijs leuk en mooi om te zien!
LikeLike
Wat een super leuke dingen heb je gemaakt ❤
LikeLike
Wat een super leuke dingen! die laatste is er g leuk. En ja, ook die honden penningen. Het is dat ik geen hondjes heb, anders had je een bestelling 🙂
LikeLike
Ik heb inmiddels ook andere vormen. Pootjes, hartjes of rondjes zijn ook erg leuk voor katten 😇
LikeLike