Uit de brievenbus: #Twitzomer 2018

dagdsEerder al deed ik mee met de kerst- en de lente-editie van #Twitfeestjes, en natuurlijk deed ik ook mee met #Twitzomer. Ik hou van dit soort projecten, het is zo leuk om elkaar blij te kunnen maken met een verrassingspakket.

Mijn pakket stond al een paar dagen op de keukentafel, want het uitpakmoment was pas gisteren. Ik vind het altijd zo lastig om dan het geduld op te brengen, maar het is me weer gelukt hoor.
Mijn pakketje kreeg ik van Jolanda, en ik werd erg blij van de inhoud.

img_1622.jpg

Kijk eens hoe gezellig en zomers dat eruit ziet! Ik werd al vrolijk van de papiertjes, maar die gingen er natuurlijk snel af, want ik was nog veel benieuwder naar de inhoud. En die was ook erg leuk!

img_1642

Van linksboven naar rechtsonder:
♥ Schattige flamingolichtjes, erg leuk voor de zithoek in de tuin. Ik denk dat ik al wel een plekje weet.
♥ Dit vrolijke notitieboekje is speciaal voor to-do lijstjes en boodschappenlijstjes. Zo worden rotklusjes toch meteen een stuk vrolijker.
♥ Een opvouwbaar boodschappentasje. Van flamingo’s word ik sowieso blij, en dit is een mooi en duurzaam alternatief voor plastic tasjes. Deze ga ik zeker veel gebruiken.
♥ Pinched paper, ik kende het nog niet, maar het is papier waar een patroon in gestanst is. Ziet er erg leuk uit om bijvoorbeeld kaarten mee te maken.
♥ Stickers die je plakt door ze ergens op te wrijven. Dit ken ik nog van vroeger, zo leuk dat het nog bestaat.
♥ Deze sleutelhanger, dat was toch wel mijn favoriet uit het pakket. Hij is zelfgemaakt, zo leuk dat iemand zo veel moeite voor je doet.
♥ Papieren rietjes met een lekker zomers printje.
♥ Thee, want het is altijd tijd voor thee.
♥ Deze leuke cadeautasjes.

img_1633

En nog even een foto van het hele pakket bij elkaar. Ik ben er heel blij mee, Jolanda heeft echt de moeite genomen om te kijken wat mij bezig houdt en een pakket samen te stellen wat helemaal bij me past. Bedankt! Ik doe graag weer mee met de herfsteditie.

Heb jij ook meegedaan?

2 gedachtes over “Uit de brievenbus: #Twitzomer 2018

  1. Dat is echt een leuk pakket, en helemaal jou (die sleutelhanger is zo leuk!). Hoewel ik van post en pakketen hou, is dit niet mijn ding. Ik zou het heel moeilijk vinden om een leuk pakket samen te stellen voor een ander. Daar moet je toch tijd in steken.

    Like

Klets gezellig mee

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.