Afgelopen week… #133

hgjrIedere week maak ik een overzicht van de afgelopen week. Wil je weten hoeveel stappen ik gezet heb of wat ik deze week gedaan heb? Lees dan snel verder.

Afgelopen week in eten
We aten onder andere spinazie, doperwten en worteltjes, bami en boontjes. Ik probeerde vegetarische kipstukjes, en die waren erg lekker. Verder at ik eigenlijk weinig bijzonders.

Afgelopen week in dagelijkse dingen
Ik was deze week vrij, en ik heb heerlijk genoten van de rust. Ik ben bijna de hele week offline geweest, ben veel buiten geweest, natuurlijk heb ik nog even naar de 4Daagse gekeken en gisteren gingen we nog even naar de Tilburgse kermis. Een heerlijk ontspannen weekje, maar ik heb weinig te vertellen.

img_8924

Afgelopen week in stappen
62.385

Afgelopen week werd ik blij van
Het heerlijke weer, rust in mijn hoofd en om me heen, gezelligheid, lieve berichtjes.

Afgelopen week in sport
Een rondje hardlopen en een flinke wandeling. Een paar Zumba workouts, hoepelen en natuurlijk mijn losse oefeningen.

Afgelopen week las ik
‘De vrouw in de blauwe mantel’, deel 1 van ‘Divergent’ en ik begon in deel 2.

Afgelopen week schreef ik
Een pupdate, ik vulde een tag in en deelde wat artikelen.

9974

3 gedachtes over “Afgelopen week… #133

Klets gezellig mee

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.