Een paar dagen geleden vierde ik een soort van jubileum. Of nou ja, ‘vieren’ is misschien niet het juiste woord. Ik dacht er even aan. Eigenlijk dacht ik zelf dat het vandaag was, maar het was al twee dagen eerder.
Het is een jaar geleden dat ik voor het eerst mijn hardloopschoenen aantrok om een rondje te gaan rennen. Ik, diegene die altijd zo’n hekel had aan hardlopen. Diegene die mensen voor gek verklaarde als ze voor de lol gingen hardlopen.
Eigenlijk waren het niet edna mijn hardloopschoenen die ik aan trok, het waren mijn oude Nikes, die nog het dichtst in de buurt kwamen van schoenen die geschikt waren. Ze hadden nauwelijks nog demping waardoor iedere stap voelde als een plof. Maar een week later kocht ik echte hardloopschoenen, een aankoop waar ik nu nog blij mee ben.
En nu loop ik dan een jaar. Superhard ga ik niet, maar dat geeft niet. Ik heb een jaar gehad met ups en downs. Frustraties van een beginner, ontsnapte konijnen, een winter waarin ik bijna niks gedaan heb, maar ook het fijne gevoel wat het geeft en meedoen met mijn eerste officiële run, ik heb het allemaal mogen meemaken in dat jaar. Op naar nog heel veel jaren en kilometers.



Waaw, ik doe mijn hoedje voor je af hoor 🙂
LikeLike
En vind je het ondertussen nu ook écht leuk? (vroeg iemand met een hardloophaat die toch dringend meer moet sporten)
LikeLike
Jazeker, anders was ik er al lang mee gestopt hoor 😉
LikeLike
Super! Ik doe mijn petje voor je af hoor, ik zie mezelf nog niet gaan 😉
LikeLike
Wat gaat dat dan ook snel zeg, zo’n jaar! Super dat je hardlopen nu wel kan waarderen! Op naar inderdaad nog heeel veel kilometers!
LikeLike
Supergoed! 🙂
LikeLike
Hardlopenis hartstikke fijn! Ik vind het soms ook lastig om me er toe te zetten en grijp dan alle excuses aan maar dit motiveert me wel weer. Thanks!
LikeLike
Gefeliciteerd! Echte super!
LikeLike
Hartstikke goed zeg! Erg goed bezig, en elke stap is er weer 1!
LikeLike
Wat grappig! Ik ben ongeveer 2 jaar geleden begonnen met hardlopen en ben sindsdien aardig verslingerd geraakt. Ook ik heb meegedaan aan een run, de Ladies Run op Zandvoort. Helaas heb ik inmiddels een hardnekkige blessure. Daarom wandel ik nu veel en af toe ren ik een rondje. Het gevoel blijft heerlijk!
Ga zo door met hardlopen, hopelijk blijf je ervan genieten!
LikeLike
Knap van je dat je het al een jaar volhoudt!
LikeLike