Met onze museumkaart proberen we regelmatig een museum te bezoeken. De ene maand zijn dat er meer dan de andere maand. Augustus was een warme en drukke maand, dus het kwam maar van een museum.

Zomeravond in het Nederlands Openluchtmuseum
Tijdens de eerste twee weken van augustus organiseerde het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem de zomeravonden. Je kon het museum in de avond bezoeken, en er waren verschillende activiteiten.
Niet alle gebouwen waren open voor bezichtiging, maar we waren er al eerder geweest, dus dat hadden we al gezien. En sommige gebouwen en winkeltjes kon je wel gewoon in.
Ze hadden wel veel extra activiteiten, zowel voor kinderen als volwassenen. De meeste kon je gewoon gratis doen, voor sommige werd een extraatje berekend. Daarnaast was er live muziek en kon je bij diverse foodtrucks een hapje eten.
Het was er erg gezellig, er hing een fijne sfeer en je kon er lekker eten. Wij aten wat bij ‘Wat de fiets schaft’, en we gingen ook voor de authentieke poffertjes en een lekker ijsje in de ijssalon. Verder hebben we vooral heerlijk bij mooi weer door het museum gewandeld en we hebben nog een keer een rondje met de tram gedaan. Voor sommige activiteiten waren we helaas al te laat binnen.
Wij vonden het heel leuk georganiseerd zo, het is toch anders om het museum in de avond te bezoeken. Ze hebben er veel moeite in gestopt, aanrader als ze dit volgend jaar nog eens doen.

Volgens mij ben ik daar ooit met de basisschool geweest, maar dat is dus heel lang geleden. 🙂
Binnenkort ook maar weer eens mijn museumkaart gebruiken.
LikeLike
We zijn er ook al eens heen geweest, als we op vakantie waren in de buurt. Doet ons een beetje denken aan Bokrijk dat je hier hebt in België.
LikeLike