Restaurant | Turfhoeve in Sevenum

Na een dagje Toverland moesten we natuurlijk ook ergens eten, dus we zochten een restaurant in de omgeving waar zowel de kinderen als de volwassenen lekker konden eten. Google bracht ons bij restaurant Turfhoeve, een paar minuten rijden vanaf Toverland.

Turfhoeve is een gezellig restaurant met een groot terras. Ze zijn ooit begonnen als pannenkoekenhuis, en later uitgebreid naar een a la carte restaurant. Nu hebben ze een kaart vol met pannenkoeken en andere gerechten. Voor de kinderen is er een leuke speelhoek en er staat een springkussen.

Als hoofdgerecht ging ik voor de orzo, met asperges, champignons, groene groenten en kaas. Ik had nog nooit orzo gegeten, maar het is pasta die stiekem op rijst lijkt. Je krijgt daarmee niet het meest fotogenieke gerecht, maar lekker was het zeker. Ik ga thuis ook eens aan de slag met orzo denk ik.
De sate, de schnitzel en de pannenkoek zijn ook goedgekeurd.

Mijn toetje heette ‘chocolade fantasie’, met een chocoladetaartje, chocolade ijs, een brownie en chocolademousse. Met slagroom natuurlijk. Het was bijna zonde om op te eten, maar het was echt heerlijk.

Turfhoeve is een gezellig restaurant, met vriendelijke bediening en qua eten kun je hier dus heel veel kanten op. We gaan hier zeker nog een keer eten als we in de buurt zijn.

Een gedachte over “Restaurant | Turfhoeve in Sevenum

Klets gezellig mee

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.