Uit de brievenbus | Indian summer swap

Met ons vaste groepje deden we weer een keer een leuke swap, waarbij we lootjes trekken en een leuk pakketje voor elkaar samenstellen. Als thema namen we deze keer Indian summer, en ik heb weer een mooi pakket mogen maken en mogen ontvangen.

Eén van de opdrachten was om een foute souvenir mee te sturen van je vakantie. Ik kreeg een paddenstoel van de Efteling, aan een sleutelhanger. Zelf stuurde ik een roze hoedje van de Vierdaagsefeesten.
Daarnaast kreeg ik drie prachtige suncatchers, twee herfstbladeren en één met zonnebloemen. Die krijgen een mooi plekje van me. Ik kreeg ook een bakvorm, twee boeken, twee geurkaarsen, houten paddenstoelen, een notitieblok, een lekker setje van Therme, een set houten zeefiguurtjes en een pakketje met lokale honingproducten, een lippenbalsem, een handcrème en een potje honing.
Heerlijk pakketje weer om uit te pakken, het is altijd weer een feestje.

Doe jij wel eens mee met een swap?

3 gedachtes over “Uit de brievenbus | Indian summer swap

  1. Wat lijk me dat leuk. Ik zelf ken het helemaal niet.

    Wat fijne dingen heb je gekregen altijd leuk om te zien. Maar ik vind ook steeds leuk om te zien wat jij zelf hebt geven aan iemand anders 🙂

    Like

Klets gezellig mee

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.