Zomervakantie 2025 recap

Hij zit er weer op, twee weken lang had ik vakantie van mijn kantoorbaan, en wat was het lekker om alles even los te kunnen laten. Helaas komt aan alle leuke dingen een eind, maar gelukkig hebben we de foto’s en de fijne herinneringen nog.

Uitjes
We gaan eigenlijk nooit echt ‘op vakantie’ tijdens de zomervakantie, maar we gaan er zeker dagjes op uit om leuke dingen te doen. In mijn eerste week waren er natuurlijk de Vierdaagsefeesten, waar ik een gezellige nachodate plande met een vriendin. Helaas was de nachotruck waar we eigenlijk wilden eten pas heel laat open, dus in plaats daarvan 0ntsnapten we uit de drukte en schoten we een restaurantie in, waar ze ook fantastische nacho’s serveerden. Naast eten was er natuurlijk van alles te doen in de stad, het was een gezellig druk feestje.
Het was ook tijd voor kermis, Uden en Tilburg vallen tegelijk, en bij beide gaan we altijd graag even een kijkje nemen. Voor Tilburg werd dat natuurlijk Roze Maandag. Omdat Uden dichterbij is én ik hier een paar dagen mijn standje open had waren we hier vaker te vinden, ook als bezoeker. Beide waren zoals altijd weer erg gezellig.
Ik heb natuurlijk ook de sup een paar keer te water gelaten, daar was het de meeste dagen heerlijk weer voor. Er zijn verschillende plekken in de buurt waar dat kan, maar mijn nieuwste ontdekking is wel favoriet denk ik.
En verder was er natuurlijk veel lekker eten, met spontane etentjes en aan het eind van de vakantie nog even een foodtruckfestival in de buurt.

Food
Lekker eten hoort natuurlijk wel bij de vakantie, en we begonnen met een spontaan etentje bij Van Der Valk. We reden erlangs rond etenstijd, zagen de file ontstaan en besloten om gewoon lekker te gaan eten. Een broodplankje, truffelrisotto en een lekkere dame blanche. Verder dus lekkere nacho’s, poffertjes en mijn eerste corndog ooit op de kermis, die lekkere burger van Floryn, en een bara en een pizza op het foodtruckfestival. En ik kocht mijn ultieme kermissnack, een zakje zoete cashewnoten.

Costa del achtertuin
Ook bij huis was het natuurlijk genieten. Lekker uitslapen zolang mijn lichaam dat nodig vond, veel lezen in de zon of in de schaduw, borrelen en bubbelen en natuurlijk lekker wandelen.

En die twee weken? Die zijn helaas zo voorbij, ze zitten er al weer op. De maandag kwam wel even weer hard aan, maar gelukkig staat er nog genoeg leuks op de planning.

Hoe was jouw vakantie? Als je die al gehad hebt natuurlijk.

2 gedachtes over “Zomervakantie 2025 recap

  1. Je hoeft niet altijd weg om een fijne vakantie te hebben natuurlijk! Zo te zien en te lezen heb jij je heerlijk vermaakt. Klinkt in elk geval als een fijne vakantie 🙂

    Like

Klets gezellig mee

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.