Recept | Rijstschotel met bloemkool

We hebben momenteel heel veel bloemkool in de vriezer liggen. Ik ben gek op bloemkool, maar ik varieer wel graag een beetje, dus een tijdje terug gooide ik wat dingen door elkaar en kwam ik uit bij deze rijstschotel. Een succesnummer, dus ik heb hem intussen al veel vaker gemaakt.

Ingrediënten voor 2 personen
300 gram bloemkool
150 gram rijst
150 gram groentemix naar keuze
50 gram champignons
groente- of tuinkruidenbouillonpoeder
kerrie naar smaak
zout naar smaak
bakproduct

Kook de rijst met het bouillonpoeder. Snijd de bloemkool in kleine roosjes en kook de bloemkool beetgaar. Bak in de tussentijd de groentemix en champignons in een koekenpan met een klein beetje bakproduct.
Voeg de rijst en de bloemkool toe aan de pan, voeg de kerrie en indien nodig nog wat zout toe en roerbak het geheel nog een paar minuten.

Je kan eventueel ook (vega) kip toevoegen, bak deze dan eerst gaar en voeg daarna de groentemix en champignons toe.

Eet smakelijk!

4 gedachtes over “Recept | Rijstschotel met bloemkool

Klets gezellig mee

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.