Dit was… maart ♥

In maart hebben we gelukkig eindelijk echt lenteweer mogen zien, en de maand vloog voorbij. Met die zon en de lekkere temperatuur krijg ik altijd zin om lekker buiten te zijn, en daar ben ik dan ook volop geweest.

Wat gebeurde er allemaal in maart?
Niet heel veel speciaals eigenlijk, maar toch zijn de dagen voorbij gevlogen. Maart was een fijne maand. Ik wandelde veel, met en zonder hondjes, ik ging terug naar aquarebel, én ik schreef me in (hallo nieuwe vaste sportavond!), ik deed een hoop in de tuin en ik liep wat hard. En tussendoor werd er natuurlijk ook gewoon gewerkt. Ergens tussendoor kreeg ik ook nog wat minder fijn nieuws te verwerken, maar buiten dat was het gewoon een lekkere, rustige maand.

Food!
Ik probeerde wat nieuws met mijn sperziebonen, en we gingen twee keer eten in Duitsland. Ik had ook nog een teamuitje waarbij we lekker met z’n allen gingen eten in een Ierse pub. Verder is natuurlijk het eerste voedsel al weer lekker aan het groeien in de tuin.

Boeken
Ik las behoorlijk veel de afgelopen maand. Ik las ‘Het boekwinkeltje in de vuurtoren’ van Sharon Gosling, ‘Gemma en partners’ van Petra Kruijt, ‘Huize Volverve’ van Monique van Roosmalen, ‘Er hangt een geheim in de lucht’ en ‘Het mysterie van de zwarte bloem’ van Anne Ruhe, ‘Verlangen’, ‘Hitte’, ‘Lust’, ‘Droom’, ‘Passie’ en ‘Vuur’ van Audrey Carlan, ‘Eindeloos’ van Chinouk Thijssen, ‘Vanillegeluk’ van Manuela Inusa en ‘November’ van Thomas Olde Heuvelt.

1 Second Every Day
En natuurlijk is er ook weer een filmpje, enjoy!

2 gedachtes over “Dit was… maart ♥

Klets gezellig mee

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.