Vorig jaar kwamen we in Maastricht bij toeval een pop-up kerstwinkeltje tegen. De naam wist ik niet meer, maar misschien was het It’s All About Christmas. Die zou er dit jaar ook zijn, dus toen we in Maastricht waren gingen we op zoek.

Waar we de winkel vorig jaar nog bij toeval in de winkelstraat tegenkwamen moesten we nu echt zoeken, want hij zat niet op dezelfde plek. Het adres wat aangegeven wordt is Dominicanenkerkstraat 1, maar toen we dat adres invoerden in de navigatie kwamen we ergens anders uit. It’s All About Christmas zit in het winkelcentrum Entre Deux. je moet echt het overdekte gedeelte binnenlopen. Toen we dat eenmaal wisten hadden we het snel gevonden.
Ze hebben heel veel versiering en lampjes, en het meeste is net weer even een andere collectie dan wat je bij de meeste tuincentra vindt. De winkel is mooi ingericht, met veel opgezette kerstbomen voor de nodige inspiratie. Ik hou wel van dit soort pop-up winkeltjes, en deze is zeker de moeite waard om even binnen te lopen.
Wat wel een nadeel is: je moet een klein trapje af om naar binnen te komen, niet echt rolstoelvriendelijk dus. Voor ons geen probleem, maar wel iets om rekening mee te houden als je daar wel mee te maken hebt.
