Tijd voor nog een kerstshow! Op de eerste dag van onze minibreak was het ontzettend slecht weer, dus wilden we binnen blijven. In Vlodrop zitten twee tuincentrums naast elkaar, met ieder natuurlijk een eigen kerstshow. Als eerste bezochten we tuincentrum Schmidt.

Bij de ingang hadden ze een kermisthema, en dat zag je op verschillende plekken ook terugkomen in de winkel.

Ons knappe stel was natuurlijk ook mee!

Het kerstdorp is hier een beetje anders opgezet dan bij de meeste tuincentra. Je kan er niet omheen lopen, het staat langs de muur met een mooi zeil als achtergrond.

Spookytown had een klein plekje op de schappen.

En kerststallen! Er was een hele hoek waar verschillende kerststallen mooi opgebouwd stonden. Leuk om te zien, zo uitgebreid.

En natuurlijk verschillende leuke ingerichte hoekjes om inspiratie op te doen.
Dit tuincentrum is niet supergroot, en dus de kerstshow ook niet, maar ik vind juist ook de kleinere shows leuk om te zien. Deze zijn vaak veel minder druk, maar net zo leuk, en wat mij betreft verdienen die ook de aandacht die de grotere winkels toch wel krijgen. Als je in de buurt bent is deze zeker de moeite waard om even langs te gaan.
