Mei is weer voorbij gevlogen, en eerlijk? Het was zo’n ontspannen maandje dat ik mijn doelenlijstje helemaal uit het oog verloren ben. Maar volgens mij valt het ondanks dat toch best wel mee met de score. Kijk je mee?

Mijn eerste doel ging over de Fiets naar je werk Dag. Die mede-organiseerde ik op mijn werk, en het was niet echt een concreet doel eigenlijk, dus die vinken we maar gewoon af. De organisatie is gelukt, helaas waren er niet zoveel deelnemers, maar het was wel erg leuk om te doen.
Ik wilde ook een suptochtje maken, en hoewel ik het wel een paar keer in mijn hoofd had om te gaan kwam het er toch niet van.
En tot slot wilde ik naar een museum, en dat is gelukt, we waren in het preHistorisch dorp deze maand.
Nieuwe maand, nieuwe doelen!
♥ Voldoende tijd nemen om te ontspannen. Juni gaat een drukke maand worden, dus wel belangrijk om ook tijd voor mezelf te nemen.
♥ In het verlengde daarvan: weer vaker yoga nidra doen voor het slapengaan. Ik merk altijd dat ik daar lekker van slaap, maar ik doe het de laatste tijd veel te weinig.
♥ Dat suptochtje van mei, die neem ik gewoon mee naar juni.
Wat zijn jouw plannen voor de komende maand?

Jammer dat het niet helemaal gelukt is. Maar een ontspannen maand is ook belangrijk. Misschien was je daar wel gewoon aan toe😊
LikeLike
Wat fijne doelen weer. O, ik heb dat ook steeds, dat in mijn hooft zit om deze te doen maar dat gewoon niet van kom. Ik zou graag deze maand de tocht doen in Ieper van 6.6 km. Meer buiten zitten als goed weer is. Wat meer knutselen.
LikeLike