Inmiddels merk je aan alles dat het echt lente begint te worden. De bloembollen komen op, de eerste gezaaide plantjes laten zich zien en de fruitbomen zitten vol met bloesems. In de tuin gebeurt van alles, en dat vind ik altijd zo leuk om te zien.

Ik ben zo benieuwd hoe de prei het gaat doen dit jaar, dat was echt een verrassing. Vorig jaar had ik prei gezaaid, maar daar heb ik helemaal niets van teruggezien. En nu kwamen er een maand geleden opeens allemaal preiplantjes omhoog. Ze doen het goed ook, ze groeien als kool.
Inmiddels heb ik ook spinazie en wortels gezaaid, de spinazie groeit goed, wortels hebben altijd wat meer tijd nodig. Onder glas heb ik nu broccoli en tomaat, en die komen ook al voorzichtig boven kijken.

De fruitbomen zitten vol met bloesems, ik hoop dat er lekker veel vruchten aan komen, want er is maar weinig beter dan fruit uit je eigen tuin. Eén druif heeft helaas de winter niet overleefd, maar de andere doet het nog.
Met de bloeiende dingen gaat het ook goed. De blauwe druifjes zijn er weer volop. Je zou verwachten dat dat na jaren wel een keer ophoudt, maar nee. De roosjes die we eerder dit jaar kochten lopen ook mooi uit, en de vaste planten krijgen ook steeds meer knoppen. Leuk om te zien hoe alles steeds meer tot leven komt!
